Náhrobní jmenovky, jmenné pietní desky

Náhrobní jmenovky a jmenné pietní desky vyrábíme z netradičního materiálu, které můžeme s jistotou nazvat materiálem blízké budoucnosti.

Tento materiál již našel široké uplatnění v mnoho odvětvích průmyslu a služeb, naše firma se stala průkopníkem ve využití tohoto materiálu při výrobě svých produktů na hřbitovy.

Jan Malecha a jeho kvalitní pietní desky

Chomutovského rodáka Jana Malechu znají lidé nejen na Chomutovsku. Vědí, že je schopen vyrábět poměrně široký sortiment výrobků, které vyžadují právě odolnost a pevnost, jsou lehké a splňují i celou řadu dalších vlastností za lidové ceny. Pro všestrannost materiálů, které byly a jsou při jeho práci a práci rodinné firmy využívány, jsou výrobky firmy poptávány po celé Evropské Unii. Stejně, jako zvládne vyrobit cedulku na dveře, vyrábí reklamní cedule, směrové ukazatele a informační systémy ze sklolaminátu.

Pietní desky vyrábíme z kompozitních materiálů

Jeho nejnovější nápad je technologie využívána při výrobě pietních desek, které kromě estetických parametrů a požadavků zákazníka musejí splňovat i celou řadu kritérií dalších – odolnost vůči UV záření, stálobarevnost a snadnou instalaci. Na desku lze umístit i barevnou nebo černobílou fotografii přímo vsazenou do materiálu. Takto usazená fotka je nezničitelná a nevybledne stejně, jako nevybledne vzpomínka na milované. Cenová relace desky od Jana Malecha s návrhem, výrobou i samotnou instalací pomáhá pozůstalým nesáhnout na dno kapes a nezasáhne tolik do klientova rozpočtu.

Protože rodinná firma i nadále zdokonaluje technologii výroby ze sklolaminátu, tak má její potenciální klient jistotu, že každý výrobek, který firma vyrobí, je nikoli průmyslově vyroben, ale především vytvořen s citem.