Pietní desky vyráběné z kompozitních materiálůU všech našich výrobků můžeme garantovat vynikající kvalitu za nízké ceny.

Za účelem odlišit se od konkurence a přitom být konkurenceschopný a hlavně v duchu „náš zákazník, náš pán“, vyhovět co nejlépe vysokým nárokům zákazníka, a přitom mu dodat kvalitní výrobek za dobrou cenu, nejsou naše výrobky vyráběny tradiční cestou z tradičních materiálů.

Naše firma používá revoluční inovativní cestu a nabízí výrobky z kompozitních materiálů.

Co je to kompozitní materiál

Kompozitní materiál je materiál skládající se ze dvou základních složek – a to ze skleněných vláken a pryskyřiceSklolaminátový materiál vykazuje perfektní mechanické vlastnosti. Díky obsahu skelného vlákna má extrémní odolnost vůči zatížení sněhem a větrem, je odolný proti mrazu a má teplotu použití do 140 °C.

Sklolaminát je obecně velice odolným materiálem vůči chemickému působení mnoha chemikálií. Pro tuto vlastnost je široce používán.

Vysoce odolné pietní desky

Pietní desky  jsou vyrobené z kompozitních materiálů, pigmentů a skelného materiálu pro vyztužení, který je mechanicky stlačován. Tento materiál je po stránce estetické plně srovnatelný s deskami kamennými či kovovými.

Desky z kompozitních materiálů jsou odolné proti UV záření – neblednou, mají vysokou mechanickou odolnost, drobné škrábance je možno odstranit jemnými brusnými pastami.

Výhodou je podstatně menší váha těchto desek, proto jdou velmi snadno přilepit.

Pietní desky jsou odolné klimatickým podmínkám od -40 °C do +60 °C, garance na stálobarevnost je 5 let.

Pietní desky jsou nerozbitné a proto je můžeme zasílat poštou na dobírku. Samozřejmostí je také osobní odběr.