Kvalitní hřbitovní náhrobky, urnové hroby

Naše firma Vám nabízí kvalitní a cenově dostupné hřbitovní náhrobky, vyrobené z kompozitních materiálů, které jsou o 20-30 % levnější než náhrobky z jiných materiálů a přitom esteticky a funkčně srovnatelné a konkurenceschopné s tradičními žulovými náhrobky, a které svými vlastnostmi v mnohém předčí jiné materiály, které se běžně využívají k výrobě hřbitovních náhrobků.

Pro představu uvádíme cenu klasických žulových hrobů. Při ceně našich výrobků menší o 20-30 % lze ušetřit několik tisíc Kč při pořízení stejně kvalitního produktu.

Na pomníky na hrob jsou vhodné mimo kompozitních materiálů tradičně všechny druhy žuly, poněvadž žula vyniká dlouhou životností a je odolná vůči působení povětrnostních vlivů. Méně vhodný je mramor, stejně jako vápenec nebo pískovec. Teraso je materiál zcela na ústupu, na nové díly jej téměř nikdo nežádá.

Celožulové nové urnové hroby

Orientační cena nejlevnějších celožulových urnových hrobů začíná na 14.000 Kč včetně 21% DPH. V ceně je zahrnuta montáž, betonové základy, betonová podezdívka, stavební hmota, sklípek na 6 uren, lampa, váza a doprava. Konečná celková cena je ovlivněna rozměry požadovaného urnového hrobu, výběrem druhu žuly a její sílou, délkou nápisu a jeho provedením.

Velikost urnového hrobu se pohybuje okolo 70 x 100 cm a lze jej využít na uložení 6-8 uren.

Celožulové jednohroby

Orientační cena nejlevnějších celožulových jednohrobů začíná na 22.000 Kč včetně 21% DPH. V ceně je zahrnuta montáž, betonové základy, betonová podezdívka, stavební hmota, sklípek na 6 uren či jeden hrob, lampa, váza a doprava. Konečná celková cena je ovlivněna rozměry požadovaného urnového hrobu, výběrem druhu žuly a její sílou, délkou nápisu a jeho provedením.

Velikost jednohrobu se pohybuje okolo 120 x 230 cm.

Celožulové dvojhroby

Orientační cena nejlevnějších celožulových jednohrobů začíná na 40.000 Kč včetně 21% DPH. V ceně je zahrnuta montáž, betonové základy, betonová podezdívka, rohové vingle + šrouby, stavební hmota, sklípek na 2 hroby, lampa, váza a doprava. Konečná celková cena je ovlivněna rozměry požadovaného urnového hrobu, výběrem druhu žuly a její sílou, délkou nápisu a jeho provedením.

Velikost dvojhrobu se pohybuje okolo 210 x 230 cm.